Tsõõriklaud „Kupallo massva' mahekängä'?“

Rõuge vallavalitsus ja Tartu Maailmaülikool kutsuvad 9. märtsil kell 9.45 Rõuge rahvamajas toimuvale tsõõriklauale „Kupallo massva' mahekängä'?“.

Tsõõriklaua eesmärgiks on saada ideid 9. septembril 2023 Rõuge Ööbikuorus toimuva kogukonnafestivali „Mina tean, kust tuleb minu toit“ Tartu Maailmaülikooli mahekärajate teemade valikusse.

Tsõõriklauale on väga oodatud esindajad kohalikest omavalitsustest ja nende asutustest. Ootame osalema igast kohalikust omavalitsusest vähemalt viite esindajat. See tagab sisuka arutelu toimumise ja eri vaatenurkade kaasamise.

Ajakava on leitav siit.

Image
Trõõriklavva plakat
Autor: Kaja Kesküla

Lisateave
Kaja Kesküla, projektijuht, [email protected]
Rutt Riitsaar, Rõuge vallavalitsuse arendusnõunik, [email protected]

Tsõõriklaud „Kupallo massva' mahekängä'?“ on osa Tartu Maailmaülikoolist. Projekt on ametlik osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Tsõõriklaua toimumist toetab ka TÜ filosoofia ja semiootika instituut.

Registreerumine

Registreerumine kuni 4. märtsini või kuni planeeritud kohtade täitumiseni.

Klõpsa siia