Õnne Allaje-Kukk / Tartu Ülikooli eetikakeskus

Töötuba: Ära saa eksmatti ehk Eetikast õppetöös

Students

Kuidas edukalt ülikool lõpetada… nii et sul kraadi ka tulevikus ära ei võeta? Tartu Ülikooli eetikakeskus korraldab praktilise arutelu-töötoa, kus räägime eetikast õppetöös. Ürituselt saab vajalikke ellujäämisoskuseid, mida üks tudeng õppimise heast tavast teadma peaks – miks ikkagi spikerdamine pole päris see, mis on plagiaat, miks vajame akadeemilist kirjaoskust ning mis sinuga juhtub, kui ChatGPT su eest kodutööd ära teeb?

Vaatame koos, mis on kõige levinumad apsud, mille tõttu võiks ülikooli edukas lõpetamine ohtu sattuda. Arutelu viib läbi Anu Tammeleht, Tartu Ülikooli eetikakeksuse teaduseetika metoodik-koolitaja. Oodatud on kõik õppurid – pole vahet, kas alles alustasid ülikoolis, oled teel või seisad juba lõpusirgel.

Üritusel osalemiseks märgi end Facebookis osalejaks!

Üritus kuulub Tartu Tudengipäevad: Kevad 2023 kavva. Vaata lähemalt: studentdays.ee

Tudengid rõõmsalt laua taga istumas

Praktikavõimalused eetikakeskuses

Üliõpilane juhendajaga arheoloogialaboris