Uudised

Tartu Ülikooli eetikakeskuse uudised, pressiteated ning meedias avaldatud artiklid.

Paberid laua peal

Neli omavalitsust analüüsisid oma hariduselu väärtusvalikuid

12.01.2022
#koostöö
Inimesed istuvad saalis, üks naine seisab ja hoiab käes paberilehte

Valmis uus metoodiline vahend klassijuhatajatele oma töö analüüsimiseks

06.01.2022
Raamat laua peal, kaanefotol siil taskulambiga

Uus käsiraamat aitab haridusasutustel oma väärtustele valgust heita

04.01.2022
Tartu Ülikooli filosoofia ajaloo teadur Toomas Lott ja Royal Holloway, Londoni Ülikooli doktorant Heidi Maiberg kõnelesid intervjuus ERRile ekspertide arvamuse usaldamisest ning kuidas vandenõuteoreetikutega suhelda.
14.12.2021
  • meist mujal
10. detsembril tunnustas Tartu Ülikooli eetikakeskus hea kooli ja hea lasteaia nimelistes tunnustusprogrammides osalenud haridusasutusi ning andis edasi väärtuskasvatuse rändkarikad. Tiitli „Väärtuskasvatuse kool 2021“ pälvis Porkuni Kool ning tiitli „Väärtuskasvatuse lasteaed 2021“ said Raadi Lasteaed Ripsik ja Kohila Lasteaed Sipsik.
10.12.2021
  • uudis
Täna, 10. detsembril tunnustab Tartu Ülikooli eetikakeskus koole ja lasteaedu, kes teevad väärtuskasvatuse valdkonnas eeskujuväärivat tööd.
10.12.2021
  • pressiteade
Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsub kõiki huvilisi 26. novembril veebikonverentsile, mis käsitleb koroonakriisi mitte üksnes tervisekriisina, vaid ka ühiskonna usalduskriisi esile toojana. Kuidas nende kriisidega toime tulla?
12.11.2021
  • uudis