FreeDigitalPhotos.net

Uudiseid raamatukogust: suurannetus Saksamaalt ning suvepuhkus raamatukogus

TÜ eetikakeskuse raamatukogule saabus suurannetus Saksamaalt, lisaks annab raamatukogu teada, et suvel oleme suletud 23. juuni - 15. august.

Saabus suurannetus Saksamaalt

Mai alguses saabus Tartu Ülikooli filosoofia osakonna ja eetikakeskuse raamatukokku ligi 1000 köidet hõlmav annetus Saksamaalt. Tegemist on 2010. aastal lahkunud Berliini Vaba Ülikooli emeriitprofessori, kommunikatsiooniteadlase ja ajakirjaniku Harry Prossi isikliku raamatukoguga. Kogu sisaldab väärtuslikke teoseid nii filosoofia kui ka semiootika ja meediateooria alalt. Olulise osa annetusest moodustavad filosoofia ajaloo klassikasse kuuluvate autorite teosed, millest paljusid ei leia praegu ühestki teisest Eesti raamatukogust. Annetus loodetakse teha raamatukogu külastajatele kättesaadavaks järk-järgult selle ja järgmise aasta jooksul.

Teade raamatukogu töö kohta

Eetikakeskuse raamatukogu on suvel suletud. Raamatukogu paneb uksed kinni 23. juunil ja avab taas 15. augustil.

Image courtesy of tiramisustudio at FreeDigitalPhotos.net

Mädanenud õun

Valdkondadevaheline teadusprojekt toetab eetilist otsustamist

people, forest, inimesed, mets

Filosoofia ja semiootika instituut tähistas 15. aastapäeva matkates

UUS! Ingliskeelne magistriõppekava filosoofias

16. aprillini 2014 on avatud vastuvõtt uuele ingliskeelsele magistriõppekavale filosoofias.