Koolitusseminar „Karta või kaasata?“

Koolitusseminar „Karta või kaasata?“ toimub 26.–27. jaanuaril Põlva vallas Maarja külas Kiidjärvel.

See on kaasamise baaskoolitus kogukondade eestvedajatele, kus Koidu Tani-Jürisoo (Avatud Meele Instituut) juhendamisel saab osaleja:

• tuttavaks sarnaste rollidega tegusate inimestega ja kogeda „meie“-tunnet;
  • kogeda erinevaid meetodeid inimeste kaasamiseks ideede genereerimisse ja ürituste kavandamisse ning valida välja enda kogukonna jaoks sobivad;
  • arutleda selle üle, kuidas luua selline keskkond, mis inspireerib inimesi panustama ja uudseid lahendusi otsima;
  • külastada Maarja Küla ja panustada selle hüvanguks.

Ühtlasi aitavad seminari kaasamismeetodite praktilised harjutused aitavad kaardistada levinumaid müüte ja hirme seoses teemaga "puudega inimene ühiskonnas".

Toimumisajad (täpsem ajakava saadetakse registreerunutele):
Neljapäev, 26. jaanuar kl 10–18.30
Reede, 27. jaanuar kl 10–16

Koolitusprogrammi ja toitlustusega seotud kulud kaetakse Tartu Maailmaülikooli projekti ja Tartu Ülikooli eetikakeskuse eelarvest. Seminari toimumist toetab ka TÜ filosoofia ja semiootika instituut. Projekt Tartu Maailmaülikool on ametlik osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.

Tartu Maailmaülikooli musta värvi logo
Filosoofia ja semiootika instituut

Registreerumine koolitusseminarile

Registreerumine on avatud kuni 18. jaanuarini. Seminar on mõeldud Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluva projekti Tartu Maailmaülikool 13 kogukonna esindajatele ja nende partneritele Lõuna-Eestist.

Klõpsa siia
Lapsed laua ümber eetikakeskuse väärtuste mänguga

Võru linn peab lastesõbralikkust oluliseks

Kant 300 näituseinfo kujundus koos joonistusega Kantist