Openphoto.net

8. väärtuskasvatuse konverents keskendub ettevõtlikkuse teemale

Selleaastase konverentsi fookuses on küsimus, kuidas kujundada ettevõtlikku eluhoiakut. Konverents "Hea kool kui väärtuspõhine kool. Kuidas kujundada ettevõtlikku eluhoiakut?" toimub 10.-11. detsembril 2015 Tartus Dorpati konverentsikeskuses (Turu 2).

Konverentsi kava ja registreerumisinfo on leitavad: 8. väärtuskasvatuse konverents

Konverents on mõeldud õpetajatele, koolide juhtkondadele, lasteaednikele, lapsevanematele, õpilastele, tugispetsialistidele, haridusvaldkonna töötajatele ja huvikeskustele.

Konverentsil juhime tähelepanu ettevõtlikule eluhoiakule ja sellele, kuidas saavad seda kujundada lasteaed, kool, kutsekool, ülikool ja ühiskond laiemalt. Arutleme, kas meie ühiskond tegelikult väärtustab ettevõtlikkust ja kuidas kasvatavad ettevõtlike noori haridusasutused. Uurime tööandjate ja töövahendajate arvamust, milliseid ettevõtliku eluhoiakuga seotud oskusi ja omadusi vajab tööturg, ning vahetame kogemusi, milliste praktiliste meetoditega on võimalik ettevõtlikku hoiakut kujundada.

Konverentsil esinevad Paula Kyrö, Tom Ravenscroft, Margit Sutrop, Halliki Harro-Loit, Jane Väli, Toomas Tamsar, Liisi Hansen, Märt Treier jpt.

Korraldavad TÜ eetikakeskus koostöös haridusprogrammiga “Ettevõtlik kool”. Konverentsi toetavad Haridus ja Teadusministeerium, Tartu Ülikool, SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus ja Euroopa Regionaalarengu Fond.

Konverents toimub Haridus ja Teadusministeeriumi riikliku programmi "Eesti ühiskonna väärtusarendus 2009-2013" jätkuprogrammi raames.

Pildil on inimesed istumas laudade taga

Esmakordselt Eestis – 11 haigla ühine kliinilise eetika seminar

Navi lastelaager

Kas ikka tasub Ida-Virumaale õpetajaks minna?

Pildil on avaras saalis inimesed istumas laua taga

Kohtla-Järve ja Narva lasteaiad saavad eestikeelsele õppele üleminekul tuge Tartu lasteaedade kogemustest