Autor:
Tartu Ülikooli eetikakeskus

Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsub väärtusarutelude minikoolitusele

13. juunil kl 15–17 toimuval veebipõhisel väärtusarutelude tasuta minikoolitusel Väärtusarutelud lastega Tartu Ülikooli eetikakeskuse õpilaste väärtusmängu näitelarutatakse, mis on väärtusarutelud ning kuidas lapsi ja noori nendesse kaasata.

Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluva Tartu Maailmaülikooli projekti raames antaval minikoolitusel mõtestatakse, kuidas õpetada lastele ja noortele väärtusaruteluks vajalikke oskusi. Koolitaja on Tartu Ülikooli eetikakeskuse projektijuht Mari-Liis Nummert. Koolitus toetub Tartu Ülikooli eetikakeskuse õpilaste väärtusmängule „Väärtuste avastajad“Kuna kohtade arv on piiratud, palume registreeruda hiljemalt 9. juunil.

 

Registreeru minikoolitusele!

 

2024. aastal on Tartu koos Lõuna-Eestiga Euroopa kultuuripealinn. Selle tähistamiseks korraldab Tartu Ülikooli eetikakeskus projekti Tartu Maailmaülikool raames Lõuna-Eestis kogukonnaakadeemia tüüpi ürituste sarja. Üritustel kohtuvad Lõuna-Eesti aktiivsed kogukonnad ja maailma tippteadlased, et vahetada kogemusi ning otsida üleilmsetele probleemidele kohalikke lahendusi ja vastupidi.

 

Vaata lisaks:

  • 19.–20. juunini on väikeste maakoolide esindused oodatud Hargla kooli väikekoolide haridusdisaini talgutele „Kogukonnakooli tulevik kujundatakse koos“. Rohkem infot on Tartu Maailmaülikooli veebilehel
  • Tutvu ka Tartu Maailmaülikooli programmiga projekti veebilehel

Pildil on inimesed istumas laudade taga

Esmakordselt Eestis – 11 haigla ühine kliinilise eetika seminar

Pildil on inimesed istumas ja esitlust kuulamas

Kultuuripealinn andis pärandusaastale hoogu

Kanepi valla silt ja sümboolika

Kanepikonverents – kanepist iga kandi pealt