Autor:
Tartu Ülikooli eetikakeskus

Tartu Ülikooli eetikakeskus kutsub väärtusarutelude minikoolitusele

13. juunil kl 15–17 toimuval veebipõhisel väärtusarutelude tasuta minikoolitusel Väärtusarutelud lastega Tartu Ülikooli eetikakeskuse õpilaste väärtusmängu näitelarutatakse, mis on väärtusarutelud ning kuidas lapsi ja noori nendesse kaasata.

Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluva Tartu Maailmaülikooli projekti raames antaval minikoolitusel mõtestatakse, kuidas õpetada lastele ja noortele väärtusaruteluks vajalikke oskusi. Koolitaja on Tartu Ülikooli eetikakeskuse projektijuht Mari-Liis Nummert. Koolitus toetub Tartu Ülikooli eetikakeskuse õpilaste väärtusmängule „Väärtuste avastajad“Kuna kohtade arv on piiratud, palume registreeruda hiljemalt 9. juunil.

 

Registreeru minikoolitusele!

 

2024. aastal on Tartu koos Lõuna-Eestiga Euroopa kultuuripealinn. Selle tähistamiseks korraldab Tartu Ülikooli eetikakeskus projekti Tartu Maailmaülikool raames Lõuna-Eestis kogukonnaakadeemia tüüpi ürituste sarja. Üritustel kohtuvad Lõuna-Eesti aktiivsed kogukonnad ja maailma tippteadlased, et vahetada kogemusi ning otsida üleilmsetele probleemidele kohalikke lahendusi ja vastupidi.

 

Vaata lisaks:

  • 19.–20. juunini on väikeste maakoolide esindused oodatud Hargla kooli väikekoolide haridusdisaini talgutele „Kogukonnakooli tulevik kujundatakse koos“. Rohkem infot on Tartu Maailmaülikooli veebilehel
  • Tutvu ka Tartu Maailmaülikooli programmiga projekti veebilehel

Eesti lipud peahoone ees

JÄRELVAATA: Eesti Vabariigi 106. aastapäeva kontsertaktus

Pildil on kamp inimesi käest kinni hoidmas ja ringis liikumas

Kogukondade väärtusvahetuspäev tõi uut energiat

Pildil on neli inimest laua taga istumas ja vestlemas

Peipsiääre valla dialoogiõhtud ehitavad kogukondade vahel sildu