Õnne Allaje-Kukk / Tartu Ülikooli eetikakeskus

Koolid jagavad kogemusi heade praktikate seminaril

23. oktoobril 2018 toimub Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumis (Kaunase puiestee 70) heade praktikate seminar, kus jagavad oma kogemusi „Hea kooli“ nimelises eneseanalüüsi protsessis osalenud koolid.

Heade praktikate päeval tutvustavad oma kooli väärtuskasvatuslikke põhimõtteid ja parimaid praktikaid Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium (Hea kooli ekspert 2017), Nissi Põhikool (Hea kooli edendaja 2017), Kilingi-Nõmme Gümnaasium (Hea kooli edendaja 2017) ja Ilmatsalu Põhikool (Väärtuskasvatuse kool 2015).

Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi tunnustas Tartu Ülikooli eetikakeskus konkursil “Hea kool kui väärtuspõhine kool 2017” tiitliga “Hea kooli ekspert 2017” õppetöö intensiivsuse uurimise ning tagasisidekultuuri süsteemse arendamise eest.

Seminaril osalemine on hea võimalus koolidele oma analüüsioskuseid edendada ning ammutada inspiratsiooni teiste kogemustest ja headest praktikatest.

Lisainfo ja registreerumine

Vaata ka:

Konkursi „Hea kool kui väärtuspõhine kool“ juhendid.

Konkursi „Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed“ juhendid.

Loe lisaks: „Tartu ülikooli eetikakeskus kutsub koole ja lasteaedu taas konkursile“

Heade praktikate päev kuulub "Tartu Haridusfestival 2018" kavva. Konkurss ja koostööseminar toimuvad Haridus- ja Teadusministeeriumi riikliku programmi „Eesti ühiskonna väärtusarendus 2009-2013“ jätkuprogrammi  2015-2020 raames.

Nele Punnar
TÜ eetikakeskuse projektijuht
tel:  538 48320
nele.punnar [ät] ut.ee

Pildil on inimesed istumas laudade taga

Esmakordselt Eestis – 11 haigla ühine kliinilise eetika seminar

Navi lastelaager

Kas ikka tasub Ida-Virumaale õpetajaks minna?

Pildil on avaras saalis inimesed istumas laua taga

Kohtla-Järve ja Narva lasteaiad saavad eestikeelsele õppele üleminekul tuge Tartu lasteaedade kogemustest