Triin Paaver

Radikaliseerunud inimest veenab tõe asemel usaldusega

Tartu Ülikooli filosoofia ajaloo teadur Toomas Lott ja Royal Holloway, Londoni Ülikooli doktorant Heidi Maiberg kõnelesid intervjuus ERRile ekspertide arvamuse usaldamisest ning kuidas vandenõuteoreetikutega suhelda.

Koroonakriis on tekitanud ka usalduskriisi, kuna häälekad sõnavõitjad on kahtluse alla seadnud teaduse ning teadlaste autoriteedi ja rolli. Skeptikutega rinda pistes tuleks aga alustada usaldusliku sideme loomisest ning mitte üritada neid koheselt faktidega veenda.

Loe edasi ERRi teadusportaalist Novaator.

Lapsed laua ümber eetikakeskuse väärtuste mänguga

Võru linn peab lastesõbralikkust oluliseks

Kant 300 näituseinfo kujundus koos joonistusega Kantist

Immanuel Kanti 300. sünniaastapäevaks valmiv näitus toob esimest korda publiku ette tema käsikirjad